Pracujesz ze mną

Hanna Szumińska

Przedsiębiorca, Kobieta od zawsze zakochana w talentach i kwalifikacjach, Mama i Babcia.

Wychowana w swarzędzkiej, rzemieślniczej rodzinie na zawsze przesiąknięta ideą pracy i wykorzystywania ludzkich zasobów.

Od 2014 ekspert Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji- systemu, który daje możliwość zdiagnozowania i porównywania kwalifikacji w ponad 130 krajach na świecie.
W 2019 ekspert, recenzent, ewaluator w projekcie aktualizacji opisów zawodowych INFODORADCA plus.

Panelistka konferencji naukowych dotyczących tematyki Pedagogiki Pracy i Andragogiki, uczenia się przez całe życie i kształcenia ustawicznego.
Prezes Zarządu w spółce akcyjnej produkcyjno-usługowej, gdzie nie tylko zarządza ale wprowadza najnowsze rozwiązania cyfrowe i skutecznie dostosowuje firmę do nowych wymagań rynku.

Przesłaniem w jej życiu jest dawanie swojej wiedzy i umiejętności nie tylko w pracy, stąd też wsparcie młodzieży i dorosłych w trudnych
sytuacjach życiowych. Praca z absolwentami z domów dziecka, z osobami bezdomnymi, nieaktywnymi zawodowo z powodu choroby czy nieszczęśliwych wypadków.

Ekspert w temacie mobilności zawodowej i biznesowej.
Jej chłodna analiza tego, co ktoś ma w głowie i umie robić, przywraca ludziom nadzieję, że można budować życie zawsze od nowa, niezależnie od tego, czego się już doświadczyło.

Co mogę Tobie zaoferować?

Konsultacje

Konsultacje

Zapraszam na konsultację, w czasie której uzyskasz odpowiedź, na nurtujące Cię pytanie.

Czy jestem w stanie Ci pomóc odpowiem po tym, jak zadasz pytanie i podasz swoje oczekiwania (biuro@szuminska.com.pl)

Wystawiam faktury VAT.

Mastermind

Mastermind

Projekt dedykowany określonym grupom, podzielony na zakresy: przekazywanie wiedzy branżowej, wymiana doświadczeń, analiza zasobów kompetencyjnych, wyznaczanie nowych celów, wdrażanie.

Czas trwania: od 3 do 12 miesięcy.

Miejsce: on-line lub/i stacjonarnie.

Grupy: 5-17 osób.

Napisz: biuro@szuminska.com.pl